Eurosport

Ghid TV

 
 

Grila de programe

00:01
Călărie
CĂLĂRIE: Seria Cupei Naţiunilor FEI, la Hickstead, în Marea Britanie -   (55min)
00:56
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Major League Soccer - Meciul vedetelor: Meciul vedetelor MLS (Statele Unite ale Americii) - Arsenal (Anglia) (90min)
02:26
Snooker
SNOOKER: Openul Mondial , în China - Sferturi de finală  (94min)
04:00
Sărituri cu schiurile
Summer GP - HS134 Team - Wisla (Pol) (92min)
05:32
Sărituri cu schiurile
Summer GP - HS134 - Wisla (Pol) (92min)
07:05
Ciclism
Tour de Wallonie - Stage 5 - Engis / Dison (54min)
07:59
Snooker
World Open - 1/4 final - A. Carter v J. Higgins (62min)
09:00
Snooker
World Open - 1/2 final - A. Carter v Thepchaiya Un-Nooh (31min)
09:31
Snooker
World Open - 1/2 final - A. Carter v Thepchaiya Un-Nooh (149min)
 
12:00
Ciclism
Best of 2016 - Cele mai frumoase faze,  (55min)
12:55
Ciclism
Tour de Wallonie - Stage 5 - Engis / Dison (64min)
 
14:00
Fotbal
MLS All Star Game - MLS All Stars v Arsenal FC (94min)
15:33
Ciclism
Best of 2016 - Cele mai frumoase faze,  (57min)
16:30
Ciclism
Clasica San Sebastian - Donostia / Donostia (120min)
 
18:30
Curse de maşini
Blancpain Edurance Series - 24 hours of Spa (139min)
20:49
Ştiri
EUROSPORT NEWS (6min)
20:55
Sărituri cu schiurile
Summer GP - HS 108 - Hinterzarten (Ger) (110min)
22:45
Snooker
World Open - 1/2 final - Semifinale  (133min)
 
00:28
Ştiri
ŞTIRI: Ştirile Eurosport (4min)
00:31
Snooker
SNOOKER: Openul Mondial , în China - Sferturi de finală  (117min)
02:29
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European feminin UEFA U-19, în Slovacia - Semifinale: Spania - Olanda (88min)
04:01
Motocros
Review - Loket (Cze) (29min)
04:29
Snooker
World Open - 1/4 final - N. Robertson v D. Gilbert (91min)
06:00
Fotbal
MLS All Star Game - MLS All Stars v Arsenal FC (90min)
07:30
Fotbal
UEFA Women's U19 champs - 1/2 Final - Spain v Netherlands (88min)
08:59
Sărituri cu schiurile
Summer GP - HS134 - Wisla (Pol) (96min)
10:34
Ciclism
Best of 2016 - Cele mai frumoase faze,  (54min)
 
11:28
Ciclism
Tour de Wallonie - Stage 5 - Engis / Dison (61min)
12:29
Fotbal
UEFA Women's U19 champs - 1/2 Final - Spain v Netherlands (61min)
 
13:31
Snooker
World Open - 1/2 final - A. Carter v Thepchaiya Un-Nooh (60min)
14:30
Snooker
World Open - 1/2 final - J. Perry v N. Robertson (175min)
17:25
Curse de maşini
Blancpain Edurance Series - 24 hours of Spa (62min)
 
18:27
Motocros
Review - Loket (Cze) (33min)
19:00
Ciclism
Prudential Ride London - Women's Classique (118min)
20:58
Ciclism
Clasica San Sebastian - Donostia / Donostia (50min)
21:49
Ştiri
EUROSPORT NEWS (7min)
21:55
Sporturi de contact
Superkombat WGP Series - Mamaia (Rom) (103min)
23:38
Sărituri cu schiurile
Summer GP - HS 108 - Hinterzarten (Ger) (52min)