Grila de programe

00:00
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Semifinale: Statele Unite - Germania (77min)
01:17
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Finala: Statele Unite - Japonia (162min)
08:45
Sărituri în apă
SĂRITURI ÎN APĂ: Universiada, la Gwangju, în Coreea de Sud -   (90min)
10:15
Călărie
CĂLĂRIE: Circuitul Campionilor Global, la Paris, în Franţa -   (75min)
 
11:30
Tenis de masă
TENIS DE MASĂ: Super Seria, la Inchon, în Coreea de Sud - Finale  (88min)
12:59
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Cele mai frumoase faze:  (62min)
 
14:00
Ciclism
CICLISM: Turul lui LeMond (18min)
14:19
Ciclism
CICLISM: Turul Franţei - Etapa a treia, Anvers - Huy (263min)
 
18:41
Ciclism
CICLISM: Turul lui LeMond (19min)
19:00
Atletism
ATLETISM: Lumina verde a lui Greene (19min)
19:19
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Finala: Statele Unite - Japonia (85min)
20:45
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-19, în Grecia - Faza grupelor: Austria - Franţa (136min)
23:00
Ciclism
CICLISM: Turul Franţei -   (63min)
 
00:04
Caiac-canoe
CAIAC-CANOE: Cupa Mondială slalom , în Slovacia - Etapa a doua  (59min)
01:03
Motocros
MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Uddevalla, în Suedia - Motocros GP, prima cursă  (30min)
01:32
Motocros
MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Uddevalla, în Suedia - Motocros GP, cursa a doua  (32min)
02:05
Ciclism
CICLISM: Turul Franţei -   (54min)
02:59
Snooker
SNOOKER: Openul australian Goldfields, la Bendigo, în Australia - Finala  (59min)
04:06
Ciclism
CICLISM: Turul Franţei - Etapa a doua, Utrecht - Zelande (141min)
06:26
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Finala:  (74min)
07:40
Motocros
MOTOCROS: Campionatul Mondial, la Uddevalla, în Suedia - Motocros GP, cursa a doua  (35min)
08:15
Gimnastică artistică
GIMNASTICĂ ARTISTICĂ: Universiada , în Coreea de Sud - Masculin, concursul individual compus, finala Inclusiv avancronica  (150min)
10:45
Canotaj
CANOTAJ: Universiada , în Coreea de Sud - Finala  (75min)
 
12:00
Volei
VOLEI: Universiada , în Coreea de Sud -  Canada - Rusia  (58min)
12:58
Înot
ÎNOT: Universiada , în Coreea de Sud - Etapa a treia  (152min)
 
15:30
Gimnastică artistică
GIMNASTICĂ ARTISTICĂ: Universiada , în Coreea de Sud - Feminin, concursul individual compus, finala  (60min)
16:30
Sărituri în apă
SĂRITURI ÎN APĂ: Universiada , în Coreea de Sud -   (60min)
17:30
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Finala:  (92min)
 
19:02
Snooker
SNOOKER: Openul australian Goldfields, la Bendigo, în Australia - Finala  (118min)
21:00
Ciclism
CICLISM: Turul Franţei - Etapa a treia, Anvers - Huy (60min)
22:00
Fotbal
FOTBAL: Cupa Mondială la feminin, în Canada - Finala:  (87min)
23:28
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-19, în Grecia - Faza grupelor: Austria - Franţa (92min)