•  
  • Conectare | Abonament
Vineri 19/12/2014
Eurosport
 

Home

 

grila de programe

00:26
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (60min)
01:26
Omnisport
OMNISPORT: WATTS Top 10 (33min)
02:00
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (28min)
09:31
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia -   (55min)
10:26
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (45min)
 
11:11
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia -   (35min)
11:47
Combinata nordică
COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia - DT 138 Inclusiv avancronica - HS 138 (80min)
 
13:07
Schi alpin
SCHI ALPIN: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia - Masculin coborâre Inclusiv avancronica  (95min)
14:41
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137 - calificări  (67min)
15:48
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin, sprint  (69min)
16:57
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (42min)
17:39
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137 - calificări  (61min)
 
18:41
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin, sprint  (55min)
19:35
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137 - calificări  (34min)
20:09
Călărie
CĂLĂRIE: Sărituri peste obstacole, la Londra, în Regatul Unit - Concursul de Crăciun de viteză Kingsland  (80min)
21:29
Seria pădurarilor
SERIA PĂDURARILOR: Campionatul Mondial  - Echipe  (30min)
22:00
Seria pădurarilor
SERIA PĂDURARILOR: Campionatul Mondial  - Echipe  (34min)
22:34
Cel mai puternic om
CEL MAI PUTERNIC OM: Giants Live, la Norrköping, în Suedia -  Programul nr. 1 din 2  (36min)
23:10
Cel mai puternic om
CEL MAI PUTERNIC OM: Giants Live, la Norrköping, în Suedia -  Programul nr. 2 (ultimul)  (34min)
23:44
Omnisport
OMNISPORT: WATTS Top 10 (35min)
 
00:58
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Nizhny Tagil, în Rusia -   (33min)
01:32
Baschet
BASCHET: Magazinul Euroligii masculine (26min)
01:57
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Sezonul regulat, etapa a zecea Khimki (Rusia) - Zenit (Rusia)  (64min)
03:02
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Sezonul regulat, etapa a zecea Strasbourg (Franţa) - Paris (Franţa)  (58min)
04:02
Patinaj artistic
PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix), la Barcelona, în Spania (103min)
05:46
Baschet
BASCHET: Magazinul Euroligii masculine (26min)
06:12
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Sezonul regulat, etapa a zecea Khimki (Rusia) - Zenit (Rusia)  (69min)
07:20
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Sezonul regulat, etapa a zecea Buducnost (Muntenegru) - PAOK (Grecia)  (106min)
09:07
Patinaj artistic
PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix), la Barcelona, în Spania -   (62min)
10:08
Omnisport
OMNISPORT: WATTS (15min)
10:23
Schi fond
SCHI FOND: Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia - Masculin şi feminin, sprint, procedeul liber  (42min)
 
11:05
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (38min)
11:44
Snowboard
SNOWBOARD: Cupa Mondială FIS, la Montafon, în Austria - Echipe, Slalom paralel  (66min)
12:50
Patinaj artistic
PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix), la Barcelona, în Spania -   (54min)
 
13:44
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin, sprint Inclusiv avancronica  (57min)
14:41
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - decembrie (12min)
14:53
Schi alpin
SCHI ALPIN: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia - Masculin coborâre Inclusiv avancronica  (70min)
16:03
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137 - calificări  (43min)
16:45
Patinaj artistic
PATINAJ ARTISTIC: Mare Premiu (Grand Prix), la Barcelona, în Spania (116min)
 
18:41
Sărituri cu schiurile
SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137 - calificări  (58min)
19:39
Biatlon
BIATLON: Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin, sprint  (68min)
20:47
Schi alpin
SCHI ALPIN: Cupa Mondială, la Val Gardena, în Italia - Masculin coborâre Inclusiv avancronica  (80min)
22:07
Sporturi de contact
SPORTURI DE CONTACT: Fight Club (116min)
 

Căutare programe. Ex.: Fotbal, Liga Campionilor, Eurogoluri, etc.