•  
  • Conectare | Abonament
Sâmbătă 25/04/2015
 

Home

 

Grila de programe

00:28
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a şaptea  (35min)
01:03
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna aprilie (62min)
02:05
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna martie (444min)
09:29
Călărie
CĂLĂRIE: Fascinaţia curselor de cai (2min)
09:31
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a şaptea  (97min)
 
11:09
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a şaptea  (48min)
11:57
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (200min)
 
15:17
Curse de maşini
CURSE DE MAŞINI: Seria Mondială Renault, la Aragon, în Spania - Prima cursă  (70min)
16:26
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (0min)
16:26
Fotbal
FOTBAL: Premier League, în  - Etapa a 34-a Avancronică  (12min)
16:39
Fotbal
FOTBAL: Premier League, în  - Etapa a 34-a West Bromwich (Anglia) - Liverpool (Anglia) Inclusiv avancronica  (145min)
 
19:03
Fotbal
FOTBAL: Premier League, în  -  Lumea Premier League  (15min)
19:18
Fotbal
FOTBAL: Premier League, în  - Etapa a 34-a Manchester City (Anglia) - Aston Villa (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
21:33
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (151min)
 
01:20
Fotbal de sală
FOTBAL DE SALĂ: Cupa UEFA, la Lisabona, în Portugalia - Semifinale ISK Dina Moscow (Rusia) - Kairat Almaty (Kazakstan)  (60min)
02:20
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a şaptea  (99min)
04:00
Fotbal de sală
FOTBAL DE SALĂ: Cupa UEFA, la Lisabona, în Portugalia - Semifinale Barcelona (Spania) - Sporting Lisabona (Portugalia)  (62min)
05:02
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Finala, manşa întâi Gran Canaria (Spania) - Khimki Moscova (Rusia) Inclusiv avancronica  (62min)
06:04
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a şaptea  (109min)
07:53
Ciclism
CICLISM: Săgeata Valonă (87min)
09:20
Fotbal de sală
FOTBAL DE SALĂ: Cupa UEFA, la Lisabona, în Portugalia - Semifinale Barcelona (Spania) - Sporting Lisabona (Portugalia)  (66min)
10:27
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Finala, manşa întâi Gran Canaria (Spania) - Khimki Moscova (Rusia) Inclusiv avancronica  (59min)
 
11:26
Tenis
TENIS: Punctul lui Mats (33min)
11:58
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (156min)
 
14:35
Ciclism
CICLISM: Săgeata Valonă (19min)
14:54
Ciclism
CICLISM: Turul Croaţiei - Etapa a patra (59min)
15:53
Omnisport
OMNISPORT: WATTS (39min)
16:32
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (47min)
17:18
Ciclism
CICLISM: Săgeata Valonă (154min)
 
19:53
Baschet
BASCHET: Eurocupa  - Finala, manşa întâi Gran Canaria (Spania) - Khimki Moscova (Rusia) Inclusiv avancronica  (68min)
21:01
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Etapa a opta  (180min)
 

Caută Programe TV Ex.: Fotbal, Liga Campionilor, Eurogoluri, etc.