Eurosport

Ghid TV

 
 

Grila de programe

01:29
Ciclism
CICLISM: Clasica Liege-Bastogne-Liege, în Belgia (58min)
02:28
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Etapa a noua: Portland Timbers (Statele Unite ale Americii) - Toronto FC (Canada) (91min)
04:01
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (52min)
04:52
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Etapa a noua: Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii) - Colombus Crew (Statele Unite ale Americii) (101min)
06:34
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Finala - J. Ding v M. Selby (70min)
07:44
Ciclism
CICLISM: Turul Italiei (57min)
08:40
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (53min)
09:33
Ciclism
CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda (92min)
 
11:06
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Etapa a noua: Portland Timbers (Statele Unite ale Americii) - Toronto FC (Canada) (57min)
12:03
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Etapa a noua: Seattle Sounders FC (Statele Unite ale Americii) - Colombus Crew (Statele Unite ale Americii) (66min)
 
13:09
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Prima cursă  (28min)
13:36
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Cursa a doua  (31min)
14:08
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (58min)
15:05
Ciclism
CICLISM: Cele patru zile de la Dunkerque (85min)
16:30
Ciclism
CICLISM: Cele patru zile de la Dunkerque (90min)
 
18:00
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-17, la , Azerbaidjan - Ucraina - Germania (50min)
18:50
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-17, la , Azerbaidjan - Azerbaijan - Portugalia (112min)
20:42
Ştiri
ŞTIRI: Ştirile Eurosport (6min)
20:49
Ciclism
CICLISM: Turul Azerbaijanului - Etapa a doua (13min)
21:01
Fotbal
FOTBAL: Mondogoluri (3min)
21:05
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,  -  :  (30min)
21:34
Fotbal
FOTBAL: Fotbal latin (31min)
22:06
Fotbal
FOTBAL: Fotbal FIFA (29min)
22:35
Fotbal
FOTBAL: Mondogoluri (4min)
22:39
Ciclism
CICLISM: Turul Italiei (65min)
23:43
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (55min)
 
00:32
Ciclism
CICLISM: Cele patru zile de la Dunkerque (30min)
01:02
Ştiri
ŞTIRI: Ştirile Eurosport (7min)
01:09
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la , Statele Unite - Etapa a noua: Portland Timbers (Statele Unite ale Americii) - Toronto FC (Canada) (58min)
02:08
Speedway
SPEEDWAY: Liga Naţională , în Suedia -  Piraterna (Suedia) - Lejonen (Suedia)  (53min)
03:00
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Prima cursă  (34min)
03:35
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Cursa a doua  (25min)
04:00
Snooker
SNOOKER: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit - Finala  (121min)
06:00
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Prima cursă  (30min)
06:30
Superbike
SUPERBIKE: Campionatul Mondial, la Imola, în Italia - Cursa a doua  (32min)
07:02
Speedway
SPEEDWAY: Liga Naţională , în Suedia -  Piraterna (Suedia) - Lejonen (Suedia)  (55min)
07:58
Ciclism
CICLISM: Cursa Milano - San Remo, în Italia (68min)
09:05
Ciclism
CICLISM: Turul Flandrei, în Belgia (56min)
10:01
Ciclism
CICLISM: Cursa Paris-Roubaix, în Franţa (57min)
10:58
Ciclism
CICLISM: Cursa Amstel Gold, în Olanda (53min)
 
11:51
Ciclism
CICLISM: Clasica Liege-Bastogne-Liege, în Belgia (70min)
 
13:01
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (54min)
13:56
Ciclism
CICLISM: Cele patru zile de la Dunkerque (68min)
15:03
Ciclism
CICLISM: Urmărindu-l pe Fabian (15min)
15:19
Fotbal
FOTBAL: Vive la France (32min)
15:50
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-17, la , Azerbaidjan - Ucraina - Germania (115min)
17:45
Omnisport
OMNISPORT: WATTS - Ediţie specială - luna mai (57min)
 
18:43
Fotbal
FOTBAL: Vive la France (31min)
19:14
Fotbal
FOTBAL: Liga Americană de fotbal MLS, la ,  -  :  (30min)
19:44
Ciclism
CICLISM: Turul Italiei (62min)
20:45
Fotbal
21:44
Fotbal
FOTBAL: Vive la France (28min)
22:13
Ştiri
ŞTIRI: Ştirile Eurosport (7min)
22:19
Fotbal
FOTBAL: Campionatul European UEFA U-17, la , Azerbaidjan - Ucraina - Germania (71min)
23:30
Ciclism
CICLISM: Turul Azerbaijanului - Etapa a doua (59min)